EVENTY

Kurzy tancovania

Rád tancuješ ale nemáš partnera ? Pre nás žiaden problém. Pripravujeme pre vás rôzne kurzy spoločenských tancov, kde o nezadaných tanečných partnerov nebude núdza. Výborná zábava pre všetkých, ktorí milujú tanec, alebo sa chcú naučiť ako na to. Výborný spôsob na príjemné spoločenské konverzácie pri tanci a bližšie zoznámenie.

tanec


Kurzy varenia

Nauč sa s nami niečo nové chutné uvariť. Pod vedením šikovného kuchára a s pomocou ďalších kuchtíkov to bude hračka. Spolu si to navaríte a spolu si to aj zjete. Pri tom sa veľmi príjemnou a hravou formou zoznámite, super zabavíte a možno aj zaľúbite. Veď vraj láska ide cez žalúdok. Tak teda dobrú chuť !

varenie


Veľké tematické párty

Máš rád super večierky s množstvom ľudí, dobrou hudbou, tancom a uvoľnenou zábavou ?
Tak toto bude pre vás všetkých ako stvorené. Raz za mesiac pre vás pripravíme špeciálnu tematickú párty, kde si vo forme speed-datingu budete môcť najskôr dobre pokecať a potom s tými, čo vám padnú do oka zatancovať a super sa zabaviť. Počas jednej noci môžete spoznať množstvo nových, zaujímavých nezadaných ľudí a užiť si skvelú párty.

shutterstock_155192942


Pre oteckov, mamičky a ich detičky

Máš doma ratolesti a chceš aj tie aktívne zapojiť ? Pripravujeme pre vás aktivity, počas ktorých sa zoznámite a zároveň s deťmi skvele zabavíte. Vymeníte si rodičovské skúsenosti, rady, aj sa posťažujete, aj zasmejete. Podobné starosti a radosti vás budú všetkých spájať a niektorých z Vás možno ešte veľmi dlho.

deti


Workshopy jogy

Joga je cesta a pre niekoho možno práve tá osudová. Joga spája ľudí svojou energiou a spiritualitou a my spájame ich osudy. Výborná kombinácia na spoznanie seba a iných. To všetko je možné počas viac dňových workshopov, kde sa dozviete veľa nového o jogových a meditačných technikách, vymeníte si skúsenosti a nájdete nové spriaznené duše.

joga